Vyřešíme vaše dluhy

Proč využít náš způsob oddlužení

  • splácíte více, než vyděláte?
  • nikdo vám už nechce půjčit peníze?
  • chcete vyměnit váš byt za jiný?
  • selhaly jiné formy oddlužení?
  • dostáváte se do koloběhu půjček, splácíte půjčku půjčkou?
  • nechcete na sebe vyhlašovat osobní bankrot?

Naše společnost vám nabízí revoluční způsob oddlužení spočívající ve výměně vašeho bytu za byt jiný, díky čemuž pak můžete vaše dluhy uhradit. Díky této nové metodě jsme schopni pomoci skoro všem, kteří chtějí svou tíživou situaci řešit.


Nový způsob oddlužení

Produkt naší společnosti vznikl na základě dlouholetých zkušeností zejména v oblasti výměn bytů. Celý proces našeho revolučního oddlužení máme detailně propracovaný. Jsme připraveni vám pomoci zbavit se dluhů.

Naše forma oddlužení spočívá ve výměně vašeho bytu za jiný a úhradě vašich dluhů.

Příklad výměny: výměna družstevního bytu nebo bytu v osobním vlastnictví za byt obecní, výměna většího bytu za menší atd.

Tento model zbavení se dluhů je naprosto jedinečný, protože vám zajistíme ukončení vašeho zadlužení a vrácení se do normálního života.


Běžné druhy oddlužení

Nejhorší variantou, jak si člověk myslí, že se oddluží, je sjednání si půjčky na uhrazení půjčky jiné. Většinou se tak člověk dostává do bludného kruhu a zjišťuje, že najednou tento problém nemá řešení a stává se ještě horším. Doporučujeme se takovému druhu hrazení předchozích půjček vyhnout.

Insolvenční řízení charakterizované jako ten „opravdový způsob oddlužení“ spočívá v tom, že člověk na sebe vyhlásí osobní bankrot. O oddlužení fyzické osoby nelze žádat v případě, že vaše dluhy pocházejí z podnikatelské činnosti, pokud máte dluhy se státem (správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřad…), nemáte doložitelný příjem. Dále s oddlužením musí souhlasit vaši věřitelé. Svízel celé situace je také v tom, že musíte vyžít 5 let z nezabavitelného minima. Po dobu osobního bankrotu si nesmíte vzít žádnou půjčku. Pokud něco zdědíte nebo získáte darem, musí to být použito na pokrytí dluhů.


Proč využít našich služeb

Pomůžeme vám se vymanit z kolotoče nesplacených půjček a úroků na nich navazujících, z exekucí a dalších nesnadno řešitelných situací spojených s touto problematikou.

Copyright © 2011 Výměna bytů Brno, pronájem bytů | Mapa stránek
Tvorba webu: IMP net s.r.o. - Web & SEO