Výměna bytu

Naše firma se specializuje především na výměny bytů. Zajistíme vám výměnu bytů v jakémkoliv vlastnictví a vybereme pro vás nejlepší variantu.

Výměna bytu je poměrně složitá záležitost a je vždy zapotřebí součinnost všech účastníků výměny, aby směna bytů dopadla dobře. Výměnu lze považovat za dokončenou v momentě, kdy vlastník domu (bytové družstvo, městská část…) vydá písemné vyjádření, že se směnou bytů souhlasí, směnitelé si byty předají a stěhují se do bytů, které výměnou získali.


Provádíme výměny

 • obecní byt za obecní byt
 • byt v osobním vlastnictví za obecní byt a naopak
 • družstevní byt za obecní byt a naopak

Nabízíme vám dva způsoby, jak u nás vyměnit byt

 1. Najít si požadovaný byt přímo v naší databázi
 2. Vyplnit kontaktní formulář "Přidat vaši nabídku" a my se vám do 48h ozveme, domluvíme si s vámi schůzku a začneme hledat vhodnou variantu k naplnění vašich požadavků

Jak postupujeme:

 1. Sjednáme si s vámi nezávaznou informační schůzku.
 2. Uskutečníme prohlídku vašeho bytu a pomůžeme vám dohledat všechny dokumenty, které je potřebné k výměně zajistit (nájemní smlouvu, evidenční list, rozpis plateb…).
 3. Nabídneme vám byty v naší databázi, v případě, že se žádný vhodný byt v databázi nebude nacházet, využijeme naši inzerci na internetu.
  Naší prioritou je najít vám opravdu vhodný byt.
 4. Zorganizujeme prohlídky bytů, o které budete mít zájem. Zástupce naší kanceláře je na nich vždy přítomen.
 5. Po výběru vhodného bytu a odsouhlasení všech podmínek začne naše kancelář chystat smlouvy a dokumenty, které je potřebné doložit k výměně bytu na městskou část, družstvo, vlastníkovi domu nebo bytu.
 6. Při odsouhlasení výměn od všech vlastníků bytů zajistíme předání bytů a převod energií.


Copyright © 2011 Výměna bytů Brno, pronájem bytů | Mapa stránek
Tvorba webu: IMP net s.r.o. - Web & SEO