O společnosti BRNOKONTAKT s.r.o.

Jaké služby nabízíme?

  • výměny bytů
  • výkupy bytů
  • oddlužení
  • vyplacení exekucí
  • právní poradenství

Vítáme Vás na stránkách www.vymenit-byt.cz firmy BRNOKONTAKT s.r.o. Od začátku své existence se specializujeme především na výměny bytů a dalších nemovitostí v Brně a Jihomoravském kraji.

Jsme malá firma s individuálním přístupem k našim klientům. Naším cílem je upřednostňovat kvalitu před kvantitou. Chceme přinášet klientům veškeré služby a informace na nejvyšší profesionální úrovni.

Víme, že výměna bytu je důležitým rozhodnutím, a proto se budeme snažit vám tento váš záměr co nejvíce zjednodušit. Ať už budete potřebovat vyměnit byt za větší anebo naopak za menší s doplatkem, či vyměnit družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví za byt obecní a doplatek, rádi vám budeme nápomocni.

Nebo byste chtěli vyměnit váš družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví za byty dva? I takový požadavek můžeme vyřešit.

Ve městě Brně je schválena privatizace bytového fondu. Pokud jste dostali nabídku ke vstupu do družstva, ale vaše současná finanční situace vám nedovoluje, abyste se členy družstva stali, zajistíme vám kvalitní bydlení v obecních bytech, které nejsou určeny k prodeji.

Může také nastat situace, kdy jste se dostali do platební neschopnosti a hrozí vám výpověď z nájmu, exekuce, či máte dluhy a s tím spojené nepříjemnosti. I v takovém případě jsme schopni zavčas vyřešit tuto tíživou situaci a pomoci vám s oddlužením a případným výkupem bytu.

S důvěrou se na nás obraťte a nechejte se provést naším profesionálním přístupem a právním servisem.

Samozřejmostí jsou také další služby. Patří mezi ně vyklízení, stěhování, převod energií, zajištění posudků, vypracování smluv, vyřízení vkladu do katastru nemovitostí a vše ostatní, co souvisí s prodejem, nebo výměnou bytu tak, abyste vy, naši klienti, nemuseli související činnosti provádět složitě sami bez úplných informací.

PAMATUJTE, JSME TU PRO VÁS A TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!
Za společnost:

Ing. Jan Jedelský
Jednatel


Copyright © 2011 Výměna bytů Brno, pronájem bytů | Mapa stránek
Tvorba webu: IMP net s.r.o. - Web & SEO